O nás

V roce 1993 byla založena naše rodinná firma, která to v současné době dává ve složení Pavel Jindrák st., Pavel Jindrák ml. a Petr Jindrák.

Do podnikání jsme se snažili promítnout naše osobní záliby ve sportu a zaměřit se na obor, který by nám byl stejně jako sport zábavou. Na počátku jsme se zaměřili na prodej, stavbu a servis jízdních kol a později přidávali další aktivity.

V roce 2018 jsme spustili i online obchod na adrese www.cyklo-jindrak.cz 

logo_cyklo_jindrak

K našim koníčkům patří také hokej a fotbal takže i věci potřebné pro provozování těchto sportů se staly součástí námi nabízeného sortimentu.

Nejmladší člen našeho souboru vnesl do klidných vod trochu rozruchu v podobě zřízení skate a snowboard shopu, kde jsme se postupně snažili dostat až na současnou šíři nabízeného sortimentu .

Celý tento koncert je vždy završen velkou snahou o osobní přístup k zákazníkům a vytvoření příjemné atmosféry kdy jdete nejen nakoupit ale i pobavit se.

Samozřejmě očekáváte kvalitní, rychlý servis a také velký výběr v půjčovně lyží, snowboardů a bot, které jsou vždy připraveny pro vaše sportovní výkony.

V každé skupině zboží se snažíme vždy nabízet věci od těch nejlepších výrobců.

U kol jedeme již od počátku na značkách AUTHOR, DEMA, HARO, FAVORIT, ROCK MACHINE, FELT, WHELLER, CTM, GALAXY, A-GANG, GT, MONGOOSE, NS BIKES, PREMIUM, MONDRAKER.

Kopeme s značkami ADIDAS, LEGEA, UMBRO, JAKO.

Bruslíme a střílíme na ledě s CCM, KOHO, OPUS, BAUER - NIKE, TPS, RBK, DR, FRANKLIN, COOPER.

Skejťáci to u nás dávaj s VEHICLE, REPRESENT, NSS, ADIO, EMERICA, DC, ES, ETNIES, CORMAX, ODESSA, FALLEN, VISION, ZERO, TOY MACHINE, 3120, DREVEN, SUPRA, MEETFLY, BILABONG.

snowboarďáci lítaj s GRAVITY, NICDECKER, OPTION, BURTON, WESTIGE, DC, FOUR SQUARE, FLOW, TECHNINE, SANTA CRUZ, SPECIAL BLEND, SP.

A potíme se a rýsujeme s INSPORTLNE , HOUSE FIT, KETLLER, TEMPISH.

Z výčtu těchto značek je patrné, že klademe velký důraz na dlouhodobou spolupráci s každou z námi nabízených značek abychom Vám zajistili perfektní záruční a pozáruční servis. Ke komfortu nakupování již dnes samozřejmě patří splátkový prodej a možnost platby kartou.

DSC_1350

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení